ПРОЕКТИ

Picture3.png
Picture2.png

Благотворителен концерт „ИаК фест“

Поредица от концерти, целящи да съберат на една сцена талантливи млади ученици и видни български изпълнители, за да поемат опит от тях и да им бъде предоставено първото поле за изява в живота. Освен това с концертите се набират средства (от билети и директни дарения) за проекта на Ротари клуб София- Сердика „Превенция на диабет в училище“.

Валентинки – ежегоден проект

Провежда се на 14.02 по случай празника на Любовта. В 22 СЕУ „Г.С.Раковски“ учениците пускат, в определена за целта кутия, любовни послания до любимия си човек и на 14 февруари получателите получават писмата си. Целта на проекта е да се създаде положително настроение в училището и да създадем един по-интересен учебен ден.

Рампа за колела

Идеята на проекта е да се осигури място за паркиране на колелата на учениците, които ходят до училище с такива и да се насърчат останалите ученици да използват по „зелен“ начин на придвижване до училище.

10 дни на изкуството

Серия от 7 лекции на 7 различни творчески теми, водени от 7 професионалисти с цел да дадем повече информация на учениците относно 7 различни професии: музика, театър,  литература бизнес, грим, танци.

Фотоконкурс „Защо си заслужава да живеем в България?“

Дистриктен проект на интеракт клубовете със състезателен характер, в който участие можеше да вземе всеки български гражданин и да покаже със снимка красотата на България. След края на състезателната част на проекта бяха поставени изложби на знакови места в българските градове, представящи избрани от журито на конкурса снимки.